Hakkımızda

Park Rent A Car, 1996 yılında araç kiralama sektöründeki yerini almıştır. Sektördeki önceliği sadece araç kiralama hizmeti olmayan firmamız, hizmet sektöründe ayrılmaz ikili olan müşteri  ilişkileri ve karşılıklı güven politikaları ile kısa zamanda adından bahsettirmeye başlamıştır. Araç kiralama sektöründeki en önemli açık olan “Güvenilirlik” ilkesini kendisine prensip haline getiren firmamız, müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşler ile bu konudaki yerini perçinlemiştir.

Araç filomuzu her geçen gün genişleterek, sizlere verdiğimiz hizmetin kalitesini daha da artırma gayreti içindeyiz. Bütçenize en uygun son model dizel araçlar, lüksün keyfini sonuna dek sürebileceğiniz son model performans araçları, daha geniş farklı organizasyonlarınızda kullanmanız için full+full vip minibüs ağımız mevcuttur. Bursa’da araç kiralama hizmetlerinde güven öncelikli kaliteli hizmeti alabileceğiniz bir firma olma çabasında yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz.

Park Rent A Car, kısa dönem araç kiralama, filo kiralama, uzun dönem araç kiralama hizmetlerinde geniş araç filosu ve uzun yıllara dayanan tecrübesi ile sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Kurumsal yönetim anlayışına sahip yöneticiler, işletmelerinin yalnızca “sahip oldukları yetenek ve becerileri esas alan işleri” yapmasını tercih etmektedirler. Bu kapsam dışında kalan hizmetlerin ise “DKY” Dış Kaynaklardan Yararlanma (outsourcing) yoluyla çözülmesi modern yönetim anlayışının vazgeçilmez yöntemi olmuştur. Outsourcing yöntemiyle çözümü seçen işletmeler kaynak tasarrufunun yanı sıra, konunun uzmanıyla iş yaparak fiyat ve hizmette niteliksel yarar sağlamış olmaktadırlar.
Uzun Dönem Otomobil Kiralama ve oto filo yönetimi, son on yıl içerisinde otomotiv sektörünün yükselen değerleridir. Yapılan araştırmalar UDOK müşterilerinin %95’i nin hiç çekinmeden, bu yöntemi araçları olan diğer şirketlere önerdiklerini ortaya koymaktadır.
Otomotiv sektöründeki uzmanlığı, farklılığı ve profesyonelliği sayesinde müşterilerine en doğru fiyatla, yüksek kaliteli, iyi hizmet ve servis’i garanti etmesi Park Rent a Car’ı  sektörü’nün niteliksel liderleri arasına katmıştır.
Siz de en uygun fiyatlarla filo sahibi olmak için bizi arayın…

Vip araç kiralama hizmetlerimizi sunarken sizlere seyahatinizi sorunsuz olarak sonlandırmayı hedefleyerek çalışmalarımızı titizlikle yürütmekteyiz. Şoförlü araç kiralama için firma temsilcilerimiz sizlere detaylı bilgi vereceklerdir. Hava alanı transferleri hizmetlerimiz için de sistemli olarak çalışan firmamız hizmet anlayışında müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.
Yurt dışından yada ülkemizden; toplantı, seminer, fuar gibi çeşitli organizasyonlarınız için gelen konuklarınızı sizin yerinize havaalanında karşılama ve gidecekleri adreslere götürerek sorunsuz bir şekilde yerleşmelerini sağlıyoruz.
Genel Rehber özelliklerine sahip, işini iyi bilen ve gezi turlarının yapılacağı alanları iyi tanıyan profesyonel kişilerden oluşan rehber kadromuz; insan ilişkileri ve hitabet konusunda uzman, akademik eğitimleri almış, güler yüzlü özelliklere sahiptir.
Protokol kuralları eğitimi almış güler yüzlü araç personelimiz ve deneyimli rehberlerimiz eşliğinde gerçekleştirdiğimiz bu organizasyonlar, tamamen profesyonel ellerde hazırlanarak tüm detayları ile rapor halinde beğeni ve tavsiyelerinize sunulup, tavsiye ve istekleriniz doğrultusunda tekrar şekillenerek hayata geçirilmektedir.
Siz de Vip Araç Hizmetlerimizden faydalanmak için bizi arayın…